AutaVeStylu pro firmy

1. Velkoobchodní prodej

Chcete ve svém obchodě prodávat stylové doplňky do aut? Záleží vám na odběru těch nejlepších produktů na trhu? Nakupujte u nás! Nabízíme luxusní koberečky, vysoce kvalitní LED osvětlení či poctivě vyzkoušená autorádia a reproduktory.

Proč zrovna my?

Kvalita, pohodlí a spokojenost zákazníků jsou u nás na prvním místě. Díky spolupráci s odborníky z ČVUT jsou všechny naše produkty pečlivě otestované. Sázíme na rychlé dodání a dopravu budete mít zdarma. Navíc pro vás máme přichystané speciální slevy.

Stačí se registrovat na náš e-shop. Přidejte se mezi naše spokojené odběratele, mezi které patří například dodavatel autodílů Auto Kelly.

JNE_8102_1

2. Propagace na sociálních sítích

Dnešní společnost sociálními sítěmi prostě žije. Proto s námi spolupracujte na vytváření obsahu, který bude lidi bavit a poskytne jim i něco navíc. Co takhle uspořádat soutěž o slevy ve vašem obchodě, nebo nabídnout naši dárkovou poukázku vašim věrným zákazníkům?

Jedinou podmínkou je, aby se váš byznys věnoval autům. Nezáleží při tom, jestli prodáváte autodíly, autodoplňky, nebo poskytujete autoservis.

Obraťte se na našeho jednatele, sanni@autavestylu.cz, a vychutnejme si jízdu na sociálních sítích společně. Jsme na Facebooku i Instagramu a okruh našich fanoušků stále roste.

3. Propagační materiály

Sociální sítě nejsou tak úplně pro vás a chcete zaujmout poněkud tradičnějším marketingem? Nechte to na nás! Postaráme se o grafický návrh vašeho loga, reklamních bannerů, vizitek, plakátů nebo letáků.

Veškeré tiskoviny vám následně ve špičkové kvalitě vytiskneme a zašleme na vámi zvolenou adresu. Dohodnout se můžeme i na osobním předání.

Ceník je individuální a odvíjí se od rozsahu a časové náročnosti zakázky. Pro více informací se obraťte na jednatele společnosti sanni@autavestylu.cz.

kalendar

 

4. Affiliate program

Proč se zapojit do affiliate programu?

  • Získáte lukrativní a pravidelný zdroj příjmů;
  • Největší affiliate partneři si měsíčně vydělávají desítky tisíc Kč;
  • Výplata provize již od 500 Kč;

Provize z affiliate programu

Provize se počítá na základě nákupů, které zákazník provede. Je za potřebí, aby zákazník uplatnil slevový kód a proklikl se z vašeho webu či profilu na sociální síti.

Kdo se může do affiliate programu zapojit?

Zapojit se může kdokoliv, kdo vlastní webovou stránku či profil na sociálních sítích. Stačí nás jen kontaktovat. 

Jak se zapojit do affiliate programu?

  1. Kontaktujte nás info@autavestylu.cz
  2. Vyčkejte na potvrzení a schválení registrace
  3. Umístěte na vaše webové stránky některý z našich reklamních prvků
  4. Vydělávejte s námi atraktivní sumy.
  5. Získáte unikátní slevový kód pro zákazníky. 

Jak vyplácíme provize?

Provize vyplácíme vždy 1x měsíčně, a to za přecházející ukončený kalendářní měsíc. Minimální částka k fakturaci činí 1 000 Kč (bez DPH). Nižší částky se vždy převádějí do dalšího měsíce, až do doby dosažení výplatního minima. Splatnost faktury je 14 dní ode dne schválení. 

Chcete s něčím pomoct? Potřebujete nás kontaktovat?

V případě problémů či nejasností s Affiliate programem nás kontaktujte na info@autavestylu.cz.

Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu