5 důvodů, proč musíte mít LED auto žárovky

V posledních letech se zvyšuje popularita LED auto žárovek. Jedná se totiž o náhradu za klasická světla pro ty, kteří chtějí své vozidlo dovybavit za zlomek ceny a nahradit halogenové žárovky úspornějšími a výkonnějšími LED žárovkami. LED žárovky lze umístit jak do vnitřních či vnějších světel. V dnešním článku si představíme, proč byste si takové ledky (ne)měli  pořídit a dozvíte se vše, co potřebujete vědět ohledně výběru LED žárovek. V  neposlední řadě si představíme zejména výhody LED žárovek.

JNE_8679-HDR


1) Bezpečnost na cestách

LED žárovky mají často vyšší svítivost a dosvit než klasické vláknové žárovky, z tohoto důvodu se na cestách budete cítit bezpečněji, protože případné překážky zahlédnete daleko lépe. Zároveň vás ostatní řidiči díky LED žárovkám snadněji zahlednou. LED žárovky mají také často bělejší světlo než klasické žárovky a díky tomu udržují pozornost řidiče daleko více.  

 aDSC09505-upraven8

2) Stokrát lepší svítivost

LED žárovky mají daleko vyšší svítivost než klasické žárovky. Pokud cestujete hodně v noci či za snížené viditelnosti, rozdíl poznáte téměř ihned. 

ammm

3) Vyšší životnost než klasické žárovky 

LED žárovky mají často vyšší životnost než klasické žárovky, což v běžné praxi znamená úsporu nákladů. Zároveň vám díky nim odpadají starosti spojené s neustálou výměnou klasických žárovek. Klasické halogenové žárovky mají životnost 500 hodin, zatímco LED žárovky často klidně až až 5000 hodin. LED žárovka navíc spotřebuje mnohem méně energie (některé halogenové žárovky spotřebují 55 W až 100W, zatímco LED žárovky od 20 W).

4) Ledky vypadaj prostě lépe

Vzhledem k tomu, že LED žárovky či LED světla najdete dnes již na většině vozidel, asi se shodneme na tom, že ledkové světlo na autech vypadá daleko lépe. Díky LED žárovkám vaše auto omládne a bude svým designem připomínat novější vozy.

_DSC1519-Edit-min-2

5) Úspora energie 

LED žárovky jsou daleko úspornější než klasické žárovky, mají nižší odběr proudu, a tedy tolik nezatěžují elektrickou součást auta. Pokud se vám stane, že jste někdy zapomněli zhasnout světla a vybila se vám baterie auta, s LED žárovkami se toto málokdy stane, neboť nemají tak velký odběr jako klasické žárovky. Toto oceníte zejména ve chvílích, kdy vaše auto stojí dlouho na blikačkách.

Odkaz ke koupi naleznete zde.

Nastává otázka, kde LED žárovky sehnat?

Pokud jste se rozhodli pro vylepšení vzhledu vašeho vozu či zvýšení vaší bezpečnosti na cestách, můžete na naší nabídku, kde naleznete veškeré LED žárovky na téměř všechna vozidla. Všechna naše světla nehlásí chybová hlášení a neblikají, stejně tak neruší rádio. Veškeré naše produkty, které nabízíme, jsme dlouhodobě testovali, než jsme je začali nabízet. Máme produkty, které tu nikdo jiný nemá a hlavně produkty, které dělají přesně to, co dělat mají. U našich LED deklarujeme velmi vysokou životnost a hlavně funkčnost.  Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu