Chtěl bych ledky, ale vůbec tomu nerozumím? Co mám dělat?

Chtěl bych ledky, ale nevím, co mám dělat. 

Pokud byste rádi oživili vaše vozidlo ledkami a vůbec tomu nerozumíte, v dnešním článku vám poradíme přesně to, co potřebujete vědět. Rádi byste si konečně udělali radost a konečně se na cestách cítili bezpečně? Jenže, jak to s těmi ledkami je? Jak si s nimi bude rozumět jednotka? Budou vůbec svítit tak, jak mají? Budou vůbec pasovat? Nebudou oslňovat ostatní řidiče? A jak je to s legislativou? Na všechny tyto otázky se pokusíme v tomto článku dnes odpovědět. 


Chcete LED žárovky do hlavních světel? Vypadá vaše světlo nějak takhle? Pak vemte rovnou LED H7 M2 

Pokud máte tento typ světel jako na obrázku, můžete rovnou objednat model LED H7 M2 , který lze použít do hlavních světel. Výhoda tohoto modelu je, že má umístěné čipy ve stejném místě, jako bývá ohnisko halogenové žárovky, z tohoto důvodu nedochází tedy k oslnění

mceclip0-10 

Nejsem si nějak jistý... Tak vyzkoušejte náš Průvodce LED žárovek

Pokud si stále nejste jisti, můžete vyzkoušet náš Průvodce LED žárovek, kde naleznete nejčastější typy aut s konkrétními produkty. Nenašli jste tam vaše auto? Klidně nám napište do emailu nebo zavolejte a mrknete na to. 

náhledový obrázek pro sociální sítě (průvodce led žárovek)

 

Porovnání svítivosti obdélník

Zeptejte se na naší FB skupině na reálné zkušenosti ostatních uživatelů

Další je zeptat se klidně někoho na naší FB skupině AutaVeStylu CLUB ohledně zkušeností ostatních uživatelů. Máme tam velmi přívětivou atmosféru, tak se nemusíte vůbec ničeho bát.  

215188154_578120583592605_3680925990780217112_n 

 

 

Dobře, přední světla bychom měli. Co zadky?

Jestli chcete osvítit ledkami i zadní světla, doporučíme vám objednat pouze LED osvětlení do zpátečních světel a blinkrů. U toho modelu oceníte zejména jeho perfektní svítivost, která vám dobře poslouží během couvání za tmy. 

Snímek obrazovky 2022-08-24 v 15.32.56


 Specifikujte nám v objednávce klidně typ auta

Když budete objednávat na našem webu LED žárovky, v objednávkovém procesu jsme vytvořili speciální pole, kam můžete napsat, jaké máte vozidlo. Pokud by se náhodou stalo, že by vámi objednané žárovky nebyly pro vaše auto vhodné, zavolali bychom vám a nahradili bychom vám je těmi správnými. 

Jak je to s montáží? Zvládnu to?

Ve většině případů je montáž velice jednoduchá, pro tento případ jsme připravili náš článek Jak namontovat LED žárovky. Navíc montáž často probíhá tak, že vezmete starou žárovku, demontujete ji a vyměníte ji za novou Pokud si přesto nejste jisti, klidně nám napište či zavolejte a zkusíme vám poradit. 

Jak je to s jednotkou, nebude mi hlásit chyby prasklé žárovky?

Tento problém se často stává u levnějších LED žárovek, které nemají minimální nutný odběr proudu. U našich žárovek se vám toto nestane, neboť všechny, které máme v nabídce, mají odpovídající odběr proudu a řídící jednotka tak nehlásí chybová hlášení.   

 

Co legislativa?

LED žárovky do hlavních světel doposud nemají homologaci pro provoz na pozemních komunikacích. Nicméně je nutné podotknout, že v okolních státech EU (Něměcko, Rakousko) (Aktuálně.cz, 2021) již první modely mají homologaci. Je tedy otázka času, než se tento trend rozšíří i do České republiky. Co se STK týče, na STK se většinou měří pouze sklon světel, nikoli jejich svítivost, jinými slovy pokud ledky svítí tam, kam mají, máme zkušenost s tím, že na STK proběhlo vždy vše v pořádku, neboť jediné, co se lišilo oproti klasickým žárovkám, byla barva světla. Navíc u pořídite i LED žárovky o barevné teplotě 4300K, které simulují barvu klasické halogenové žárovky, a pak je rozdíl skoro nerozpoznatelný. Problémy nastávají spíše v případě použití nekvalitní sady, u které je na první pohled vidět, že oslňuje ostatní řidiče. 

Můžu se spolehnout, že máte kvalitní LED žárovky?

Pokud jste se rozhodli pro vylepšení vzhledu vašeho vozu či zvýšení vaší bezpečnosti na cestách, mrkněte na naší nabídku, u nás naleznete LED žárovky na téměř všechna vozidla. Všechna naše světla nehlásí chybová hlášení a neblikají, stejně tak neruší rádio. Navíc veškeré naše produkty, které nabízíme, jsme dlouhodobě testovali, než jsme je začali nabízet. Máme produkty, které tu nikdo jiný nemá a hlavně produkty, které dělají přesně to, co dělat mají. U našich LED navíc deklarujeme velmi vysokou životnost a hlavně funkčnost.  Pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, klidně se na nás obraťte.

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu