DÁREK ledkové balení do interiéru

Rádi byste udělali radost sobě či vašim blízkým a nerozumíte ledkám či nevíte vůbec co vzít? Pak jste tu správně! V posledních letech se totiž popularita LED auto žárovek zvyšuje. Ptáte se, proč tomu tak je? LED auto žárovky jsou totiž často přímou o náhradou za klasická světla pro ty, kteří chtějí své vozidlo dovybavit za zlomek ceny a nahradit halogenové žárovky úspornějšími a silnějšími LED žárovkami. V dnešním článku si představíme výhody LED žárovek do vnitřních světel, zároveň se také dozvíte, proč byste si takové ledky měli  pořídit, v neposlední řadě se také dozvíte vše, co potřebujete vědět ohledně správného výběru LED žárovek. 

 

 

 Univerzální set za zvýhodněnou cenu

Odkaz na celý set naleznete zde.

Pokud si lámete hlavu nad tím, jaká světla objednat, výhoda tohoto setu je ta, že je univerzální. Navíc v tomto setu máte unikátní šanci zakoupit LED žárovky za zvýhodněnou cenu. Namontujete jej téměř do všech aut. V setu je obsažen průměrný počet žárovek, který odpovídá téměř většině aut. V případě, že by vám počet kusů nestačil, můžete si doobjednat další LED žárovky i zvlášť. 

Porovnání svítivosti obdélník

 

Proč si vybrat naše LED žárovky?

Jestli jste už někdy kupovali levnější LED auto žárovky možná se vám stalo, že vám zakoupené ledky hlásily chybová hlášení. Výhodou našich LED auto žárovek je ta, že se vám to s největší pravděpodobností nestane, neboť naše LED žárovky mají odpovídající nutný minimální odběr proudu. 

Fungují a vydrží

Všechny naše LED žárovky jsou důkladně testovány, kontrolovány a certifikovány podle požadavků nejvyšších standardů. Naše LED žárovky vydrží často i déle než 3 roky. Můžete se o tom dočíst v našem rozhovoru s naším spokojeným zákazníkem, který naleznete zde

Nezačnou vám blikat

Možná se vám stalo, že vám některé LED žárovky začaly blikat. Buď se to stalo hned po koupi nebo po čase. Vzhledem k tomu, že levnější LED žárovky jsou často nekvalitně zpracované, díky tomu mohou být extrémně citlivé na změny napětí. Je třeba si uvědomit, že při zapnutém motoru, napětí v elektrické soustavě auta  kolísá kolem 12 V až 14,4 V, a proto se také levnější LED žárovky, které na změny napětí nejsou stavěny, se často velmi brzo rozblikají. U našich LED žárovek se toto nestává, neboť obsahují součástky, které jsou schopny přidávat zátěžové napětí, tak aby kolísání napětí nemělo vliv na životnost LED žárovky.  

 aDSC09505-upraven8

 

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na nás.

Pokud jsme vás již dostatečně přesvědčili o tom, v čem je výhoda ledkového interiéru, mrkněte na naší nabídku, kde naleznete i další LED žárovky na všechna vozidla. Všechna naše světla nehlásí chybová hlášení, neblikají, stejně tak neruší rádio. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

 


¨

 

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu