Halogenové auto žárovky H18 a H19. Že jste o nich neslyšeli?

Narazili jste někdy na H18 či H19 žárovky? Opravdu to nebyla chyba a tyto žárovky skutečně existují. Jedná se však o poměrně nové varianty stejně tak jako například typ H15. Tyto žárovky však určitě znáte, protože vychází z původních H7 či dvouvláknových H4 žárovek. Hlavním rozdílem je však ten, že žárovky H18 a H19 mají kratší vlákna. Najdete je tedy především v moderních autech, kde jsou světlomety s novější optikou nebo kompaktnější konstrukcí.

Vykrojené patice narozdíl od H7

h18-65w-bulb-osram-64180l-py26d-1

Na fotce výše můžete vidět typ H18, oproti H7 žárovce můžete vidět na fotografii jakési vykrojení, které klasické H7 žárovky nemají.

H19 je nová moderní H4 žárovka

Typ H19 odpovídá starším H4 žárovkám, tedy dvouvláknovým žárovkám. Na fotce výše můžete vidět typ H18, oproti H7 žárovce můžete vidět na fotografii jakési vykrojení, které klasické H7 žárovky nemají.

Na kterých autech najdu H18 a H19?

Upřímně, v autech pro evropský trh je moc nenajdete. Nejčastěji se však objevují ve vozidlech značky Ford či Kia. 

abs

Jak poznat kvalitní LED žárovky vybrat? A mohl(a) bych je vidět?

Pokud vám současná svítivost vašich světel nestačí a rozhodli jste se pro vylepšení vzhledu vašeho vozu či zvýšení vaší bezpečnosti na cestách, u nás máte jistotu, že vám zakoupené LED žárovky nebudou na autě hlásit chyby, oslňovat či dělat jinou neplechu. Jistě víte, že pro světla s čočkou můžete vzít jakékoliv LED žárovky od řady X10S a výše a naopak pro klasická světla s parabolou můžete rovnou objednat variantu LED H7 M2. V případě, že byste si nevěděli rady, budeme rádi, když mrknete do naší sekce jak namontovat LED žárovky nebo jak vybrat správné LED žárovky. Celou naši nabídku LED žárovek naleznete zde.  Všechny naše LED žárovky nehlásí chybová hlášení, neblikají, stejně tak neruší rádio.  Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu