LED H7 M2 nejlevnější vstupenka do říše snů

LED auto žárovky H7 M2 patří mezi náš nejprodávanější model a dlouhodobě patří i mezi ten nejlevnější. Jak je to ale s kvalitou? V někom by totiž mohly vzbuzovat dojem, že se jedná o nějakou nekvalitní variantu, nicméně není tomu tak. V dnešním článku si představíme zejména jejich výhody, nevýhody a proč byste se jim mnohdy (ne)měli vyhnout.

Autožárovky LED H7 model M2 2 ks - AutaVeStylu s.r.o.Rozměry

Díky svým miniaturním rozměrů patří LED H7 M2 mezi nejmenší LED žárovky H7, které máme v nabídce. Díky tomu se vejdou téměř do všech aut, které nemají příliš velký prostor ve světlometu. Ve většině případů tedy lze uzavřít tyto LED žárovky do světlometu pomocí krytky světla. 

 M2

Dokonalá svítivost

I přes své malé rozměry dosahují LED auto žárovky H7 M2 perfektní svítivosti.

ammm

Bez can-bus krabiček

Narozdíl od ostatních LED auto žárovek, tyto LED auto žárovky nedisponují can-bus krabičkami. To jsou elektronické krabičky, které dokáží přidat LED žárovkám zátěž, aby řídící jednotka nehlásila chyby prasklé žárovky. Výhodou těchto LED auto žárovek je ta, že tato elektronika je ukryta uvnitř jejich těla a díky tomu se jejich rozměry zase o něco zmenšují než u ostatních typických LED auto žárovek.

Představte si, že nehlásí chyby

Na většině použitých vozidel navíc ani LED H7 M2 nehlásí chyby. Sami jsme jej například montovali na vozidlo Škoda Octavia 3 2017, které se s s nimi popasovalo skvěle.

 as_chyba

 

Světlo bez čočky? Žádný problém.

Jistě už dávno víte, že LED žárovky bychom mohli rozdělit na ty kvalitní a nekvalitní. Ty nekvalitní jsou přesně ty, které svítí tam, kam nemají a oslňují protijedoucí řidiče. Nekvalitní LED žárovky mají totiž často čipy o velikosti 7x5mm. Ohnisko halogenové žárovky, má velikost 2x0,5mm. Čip na nekvalitních LED žárovkách je výrazně větší a svítí z výrazně větší plochy. Takové světlo následně se odráží na výrazně větší plochu, a proto takové žárovky budou vždycky oslňovat. Výhodou LED auto žárovek H7 M2 je, že mají umístěné čipy v místě vlákna a o stejné velikosti jako vlákno halogenové žárovky. Díky tomu se perfektně hodí i do klasických obyčejných světel bez čočky.

Dokonale nízká cena

LED auto žárovky H7 M2 jsou nejlevnější LED žárovky, které máme v nabídce a řadí se mezi nejlevnější LED žárovky na internetu vůbec. Pokud byste rádi upgradovali hranici svíviosti vašich světel a nechcete příliš utrácet, pak jste tu správně. 

Životnost

Nevýhodou modelu LED H7 M2 je jejich nižší životnost oproti např. modelům X10S či X11S apod. Jedním z důvodů mohou být jejich menší rozměry, a díky tomu světlo vyřazuje z příliš krátké plochy. Dalším důvodem také může být jejich menší chladič LED žárovek, který je oproti ostatním modelům takřka poloviční.  

Co světla s čočkou? Kupte radši něco silnějšího.

V předchozích řádcích jsme si popsali, že do světel bez čočky, tedy s parabolou, lze LED žárovky H7 M2 s naprostým klidem umístit. Nicméně problém může nastat u světel s čočkou, zde doporučujeme si raději připlatit za nějaký silnější model. Vzhledem k velikosti čipů LED H7 M2 je zcela pravděpodobné, že tyto LED nebudou schopny prosvítit čočku světlometu. Proto byste se jim u světel s čočkou měli raději vyhnout.

 aDSC09505-upraven8

Odkaz ke koupi naleznete zde.

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu