LED H7 X11S. Co chybí k dokonalosti

LED H7 X11S. Co chybí k dokonalosti

Když se řekne spolehlivost, spoustu z vás si vybaví ledacos. My si vždy vzpomeneme na LED auto žárovky H7 X11S. Mimo jeho nejnižší reklamovaností ze všech produktů se vyznačuje především svou vysokou spolehlivostí a svítivostí.  Proč jsou X11S tak populární? Po instalaci LED žárovek H7 X11S získáte až o 230% jasnější a vyšší světlo než u klasické halogenové žárovky, jejich studený bílý paprsek s barevnou teplotou 6000 Kelvinů zlepšuje viditelnost a díky tomu budete na cestách lépe vidět. Tyto LED žárovky poskytují dokonalý odraz paprsku, který svítí, aniž byste oslňovali ostatní účastníky silničního provozu.

 mceclip0-12

U světlech s čočkou nemáte co zkazit.

LED H7 X11S patří mezi jedny z nejsilnějších LED žárovek, které máme v nabídce, a proto se dokonale hodí do světel s čočkou, které dokáží lom světla dokonale usměrnit tak, že paprsky světla dopadají přesně tam, kam mají.

JNE_8679-HDR

Děsivá cena, ale produkt za který se vyplatí si připlatit.

Při pohledu na cenu těchto LED žárovek jste se možná zhrozili? Že za tu cenu můžete 5 sad jiných LED žárovek? Nebo 20 kusů halogenových žárovek? Ano, bezpochybně máte pravdu. Nicméně je otázka, jak dlouho by vám takové LED žárovky vydržely a také je otázkou, zda by svítily tak dokonale jako LED H7 X11S, které z hlediska svítivosti patří k maximálním vrcholům, co můžete na autě mít.

Porovnání svítivosti obdélník

Kromě toho se LED H7 X11S vyznačují také vyšší životností, což v průměru znamená až 30 000 hodin. Pokročilá technologie chlazení 5G prostřednictvím vestavěného ventilátoru a jednodílné konstrukce přispívají k oné zmiňované vyšší životnosti.

Odkaz ke koupi naleznete zde

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu