Mám (nějaký) Hyundai a chtěl bych dát ledky H7

V dnešním článku se dozvíte, co přesně dělat, pokud máte vozidlo značky Hyundai a rádi byste na něj namontovali LED auto žárovky H7. V předchozích článcích jste se možná již setkali s pojmem LED adaptér a přesně o tom se dnes budeme bavit. Některá vozidla značky Hyundai (zejména Hyundai i30 druhé generace či Hyundai Tucson) nemají přichycené žárovky pružinou. A přesně v těchto případech je nutné vždy sáhnout po tzv. LED adaptéru pro Hyundai 

Z LED žárovky nejdříve demontujte odnímatelnou patici

Nejprve je potřeba z LED žárovky demontovat, ve většině případů plastovou, odnímatelnou patici. Většinou stačí krouživým pohybem otočit, aby se vyhákla a následně ji můžete vyndat.

Demontujte odnimateinou redukci_2 

Spojte vyndanou patici s adaptérem a vložte ten spojený adaptér a patici do světla 

 

 

 

Nyní do světla umístěte LED žárovku, dejte ji hlavně tak, aby její čipy směřovaly do boku

Ve chvíli, kdy ve světlech budete mít umístěné patice a adaptéry. Nyní je potřeba do nich vložit LED žárovky. LED žárovky umisťujte vždy tak, aby jejich čipy směřovaly do boku.  

Snímek obrazovky 2022-08-02 v 10.21.30_1 

A jaké LED žárovky tam namontovat?

V případě, že máte vozidlo, na kterém jsou světlomety s čočkou, budete potřebovat H7 LED žárovky od řady X10S a výše. Mrkněte na naší nabídku, kde naleznete veškeré LED žárovky na téměř všechna vozidla. Všechna naše světla nehlásí chybová hlášení a neblikají, stejně tak neruší rádio. Pokud si přesto nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás hned obraťte.

   

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu