Naše ledky fungují a dělají přesně to, co dělat mají

Dnes se podíváme pod pokličku našich produktů. Pokud se již na poli LED žárovek pohybujete delší dobu, jistě nám dáte za pravdu, že na internetu je plno modelů, ale ne vždy takové modely fungují, jak mají. Dnes se podíváme na to, jak jsou na tom s kvalitou naše produkty.  

Naše LED žárovky mají často vyšší svítivost

Dražší LED žárovky vám také ve většině případů budou svítit daleko více než levnější varianty, kterých je plný internet. Například náš model LED H7 X11S má zhruba o 50 % vyšší svítivost než většina běžně dostupných modelů na internetu.

Porovnání svítivosti obdélník

 

Can-bus a chyby prasklé žárovky

Jestli jste už někdy kupovali levnější LED auto žárovky možná se vám stalo, že vám zakoupené ledky hlásily chybová hlášení. Výhodou našich LED auto žárovek je ta, že se vám to s největší pravděpodobností nestane, neboť naše LED žárovky mají odpovídající nutný minimální odběr proudu. 

Naše ledky neoslňují ostatní řidiče

U našich LED žárovek často nedochází k oslnění, a to z jednoho prostého důvodu. Naše LED žárovky mají totiž čipy umístěné v místě vlákna a o stejné velikosti, jako halogenové vlákno.

Fungují a vydrží

Všechny naše LED žárovky jsou důkladně testovány, kontrolovány a certifikovány podle požadavků nejvyšších standardů. Naše LED žárovky vydrží často i déle než 3 roky. Můžete se o tom dočíst v našem rozhovoru s naším spokojeným zákazníkem, který naleznete zde

Nezačnou vám blikat

Pokud jste již někdy kupovali levnější LED žárovky, možná se vám stalo, že tyto LED žárovky začaly blikat. Buď se to stalo hned po koupi nebo po čase. Vzhledem k tomu, že levnější LED žárovky jsou často nekvalitně zpracované, díky tomu mohou být extrémně citlivé na změny napětí. Je třeba si uvědomit, že při zapnutém motoru, napětí v elektrické soustavě auta  kolísá kolem 12 V až 14,4 V, a proto se také levnější LED žárovky, které na změny napětí nejsou stavěny, se často velmi brzo rozblikají. U našich LED žárovek se toto nestává, neboť obsahují součástky, které jsou schopny přidávat zátěžové napětí, tak aby kolísání napětí nemělo vliv na životnost LED žárovky.  

 aDSC09505-upraven8

 

Nevíte si rady s výběrem? Obraťte se na nás.

Pokud jsme vás již dostatečně přesvědčili o tom, jak fungují naše produkty, mrkněte na naší nabídku, kde naleznete veškeré LED žárovky na téměř všechna vozidla. Všechna naše světla nehlásí chybová hlášení, neblikají, stejně tak neruší rádio. Prohlédněte si naši nabídku zde. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

   

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu