Rozhovor s majitelem firmy: Naše ledky jsou revoluční a přispívají bezpečnosti

Rozhovor s majitelem firmy: Naše ledky jsou revoluční a přispívají bezpečnosti

Dnes jsme vyzpovídali majitele firmy p. Sanniho, prozradil nám pár informací ze zákulisí naší firmy. 

Proč zrovna ledky?

Protože je miluju. Mám rád světlo a vše kolem něj. Jednou jsem si dokonce koupil auto jen proto, že se mi líbila světla, která na něm byla. Vždy, když jsem si koupil nějaké auto, tak jako první jsem vyměnil klasické žárovky za ledky.

Jak jste s tím začal?

Pamatuji si na to dodnes, jsem podnikavý člověk, takže neustále musím něco dělat. Doma jsem se nudil a říkal jsem si, s čím bych mohl přijít. Jenže co… Vše, co jsem vymyslel, už tu většinou dávno bylo. Pak jsem si ale vzpomněl na to, co tu některé firmy prodávaly a vydávaly za kvalitu, tím na celý obor LED žárovek šířily špatné světlo a já to chtěl změnit. Tak jsem si řekl co kvalitní ledkové žárovky? Ty tu nikdo nedělá.

Kdy jste se poprvé dostal k ledkám?

Poprvé to bylo zhruba před 5 lety, začalo to tím, že jsem si objednal nějaké levné modely z Číny. Namontoval jsem je do auta a do měsíce mi všechny začaly blikat, až odešly úplně. Paradoxně je mám v autě dodnes a stále si na to vzpomenu, když mi v autě probliknou.

A teď mi řekněte, proč bych si ty LED auto žárovky vlastně měl pořídit?

Tak těch důvodů je více. Především se budete cítit bezpečněji na cestách, LED žárovky totiž mají vyšší svítivost než klasické žárovky a mimo to vám vydrží daleko déle. Pokud jezdíte hodně večer a máte na autě základní světla, určitě je využijete. 

Všude o vás čtu něco ohledně té kvality, proč je to pro vás tak důležité? Není to tak trošku klišé?

Klišé to určitě není. LED žárovek je na internetu plno, ale my jsme unikátní tím, že prodáváme ty, které fungují, a to přesně tak, jak mají. Některé levnější modely totiž mohou hlásit chybové hlášení na palubním počítači, či velmi brzo odejít. U našich LED deklarujeme velmi vysokou životnost a hlavně funkčnost, že nebudou oslňovat apod. Naše ledky jsou revoluční a přispívají naopak bezpečnosti. Často mi někteří zákazníci píší, že je naše ledky nesčetněkrát zachránily od střetu se zvěří.

Tak co je na těch vašich ledkách tak zázračného?

Že fungují a dělají to, co mají.

Jaký produkt z vaší nabídky máte úplně nejradši?

Je pro mě těžké vybrat jeden konkrétní produkt, ale nejradši mám asi LED žárovky H7 X11S a Extrémně svítivé LED do zpátečky. To je prostě synonymum spolehlivosti.

 

 

Jak bojujete s internetovými hejty, co se na vás ohledně LED auto žárovek často valí?

Nebojuji.

A co říkáte lidem, kteří tvrdí, že halogenové světlo není pro ledky stavěné a že se tam ledky prostě nehodí?

Říkám jim, ať se za námi kdykoliv zastaví a já jim předvedu, že to tak není. Někteří lidé žijí stále v minulosti, neboť takhle tomu bylo dříve. Dnes se již vyrábí takové modely, které splňují parametry klasických žárovek.

mceclip0-13

Na co jste ve vaší firmě nejvíce pyšný?

Nejvíce jsem pyšný asi na naše zaměstnance, kteří sdílí stejnou filozofii jako já. Umí mě nakopnout vpřed a za každých okolností jsou upřímní.

Jak to máte s konkurencí? Jednou jste mi vtipně řekl, že žádnou konkurenci nemáte.

Vážně? Myslím, že každá firma má konkurenci, my se konkurence nebojíme, ale respektujeme jí. My se snažíme se soustředit hlavně na sebe. Snažíme se vše vždy dělat lépe a být o krok napřed.

Jaké jsou hodnoty, na kterých vaše firma stojí?

Jak jsem před chvílí zmínil, je to především kvalita našich produktů a služeb. Já jsem relativně dost upřímný člověk, proto mě také spoustu lidí nemá rádo, a to samé se snažím přinést i do naší firmy. Proto také s každým zákazníkem jednáme narovinu, nelžeme, a když něco nezvládneme, tak to prostě přiznáme.

Je něco, co se vám někdy nepodařilo?

Samozřejmě, těch věcí je spoustu. Myslím si, že nejdůležitější je se s takových chyb poučit a už je neopakovat. Nejvíce mě ale mrzí, když nějakým způsobem zákazníka zklameme přímo my. Mnohdy se nám stávalo, že jsme v začátcích neměli některé produkty tak vychytané a často se reklamovaly. Či jsme spolupracovali s nespolehlivými dodavateli, kteří nám z ničeho nic oznámili, že nám objednané zboží nedodají.

Když byste se mohl vrátit v čase, je něco, co byste udělal jinak?

Ano, je. Dnes už si dávám lepší pozor na to, s kým budu spolupracovat.

Plánujete nějaké nové produkty?

Ano, plánujeme. Ono to tak možná nevypadá, ale my celoročně testujeme různé varianty produktů, trh jde neustále dopředu a nechceme být pozadu. Třeba to, co se prodávalo před rokem se už v zahraničí dávno neprodává, neustále se objevují nové a nové produkty. Zrovna teď v září jsme uváděli na trh nový model LED žárovek a další produkty.

Jaké jsou vaše plány do budoucna?

Konkrétní plány prozrazovat zatím nechci, ale pochopitelně neustále se zlepšovat, růst, a hlavně pokud možno, stále dělat to, co nás baví.

(Rozhovor byl proveden 3.8.2022)

 

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu