Tipy na dárky pro motoristy

Zapomeňte na vonítka a koberečky – řidiči ocení hlavně bezpečné dárky

 

 

Máte v rodině vášnivého řidiče a lámete si hlavu nad tím, co mu dáte pod stromeček? Voňavé stromečky, koberečky a další ozdoby možná pobaví, většinou ale vydrží jen pár týdnů. Darujte skutečně užitečné dárky pro řidiče!

Šoféři se loučí slovy: „Kolama dolů.“ Toho se v našem dárkovém rádci držíme a poradíme vám, jaké bezpečné dárky pro řidiče jsou nejlepší. A na silnicích platí, že bezpečný řidič je ten, který vidí a přitom je dobře vidět.

 

LED žárovky do auta jako nejlepší dárek pro řidiče?

 

Možná si říkáte, proč byste kupovali řidičům nová světla. Spousta automobilových nadšenců podceňuje osvětlení a na silnicích zbytečně riskují. Přitom více než polovinu roku svítí Slunce méně než osm hodin denně. Kvalitní osvětlení auta je proto důležité.

Nejmodernější způsob osvětlení vozu jsou LED žárovky do auta. Díky pokročilým technologiím svítí mnohonásobně déle a uvidíte s nimi více. Navíc si vás ostatní řidiči všimnou dříve.

 

Autožárovky LED H7 X10S

Model X10S s paticí H7 pasuje do koncernových vozů Volkswagen a Škoda. Patice H7 se využívá pro novější modely – jestliže sháníte LED žárovky do první Octavie nebo čtvrté generace Passatu, vyzkoušejte LED žárovky do auta s paticí H4.

Jeden z nejlepších modelů LED žárovek vydrží až 30 000 hodin svícení. Díky modernímu čipu neoslňuje ostatní řidiče, žárovky přitom poskytují stabilní světelný tok. S instalací si řidiči navíc poradí sami. LED žárovky jsou vhodné do potkávacích i dálkových světel.

x10s

 

Autožárovky LED H7 M2

Druhá varianta LED žárovek s H7 paticí je model M2. Má stejné vlastnosti jako předchozí typ, neobsahuje ale CAN bus. Některé vozy tedy po zapojení detekují podpětí způsobené nižším příkonem žárovek a spouští diodu poruchy světel na přístrojové desce.

LED žárovky do auta jsou kompletně prachotěsné a odolají stříkajícímu proudu vody. Díky tomu svítí přes 35 000 hodin. Stejně jako předchozí žárovky se hodí do většiny vozů s paticí H7.

h7m2

 

Auto LED žárovky H4 V10

Jestliže sháníte LED žárovky do starších vozů, shánějte patice H4. Najdete je v prvních generacích Škoda Octavia a Fabie, Volkswagenu Passat B5, Audi A3 a čtvrté generaci VW Golf.

Žárovka svítí sněhobílým světlem o teplotě 6000 Kelvinů. Nejenže tedy dobře vidíte, ještě u toho skvěle vypadáte. Čipy v našich žárovkách ovšem neoslňují ostatní řidiče. Díky tomu je jízda ještě bezpečnější

h4v10

 

 

LED osvětlení do zpátečky BA15S


Na autě svítí nejen přední světla. Důležité je také osvětlení zpátečky. Řidiči na ní zapomínají a při couvání nejsou vidět a sami se špatně orientují. Tím riskují nabourání do zdi, stojícího nebo v horším případě jedoucího vozidla.

LED osvětlení zpátečky má neuvěřitelný světelný tok přes 1000 lumenů. Žárovkám nevadí otřesy a prašné, ani vlhké prostředí. LED žárovky do zpátečky od AutaVeStylu.cz pasují do většiny vozů Volkswagen a Škoda.

 

 ba15sextra

 

Naše LED žárovky neoslňují

 Někteří řidiči tvrdí, že moderní LED žárovky oslňují ostatní řidiče. To je pravda jen z části. Nekvalitní LED žárovky do auta skutečně protijedoucí řidiče oslňují. Týká se to především dovozových žárovek z Číny a od bezejmenných značek.

Oslnění řidičů způsobuje nekvalitní čip s velikostí kolem  7 × 5 mm. Ohnisko halogenové žárovky přitom měří pouze 2 × 0,5 mm. Kvůli velkému čipu světlo proudí z větší plochy, a tudíž odráží více světlo z větší plochy. Tím dochází k oslnění protijedoucích řidičů.

Kvalitní žárovky od AutaVeStylu.cz mají čipy umístěné v místě, kde u běžné halogenové žárovky najdete vlákna. Čip je přitom velký zhruba jako ohnisko běžné žárovky. K žádnému oslnění tedy nedochází.

 

Darujte bezpečný dárek

Většina našich žárovek nezpůsobuje chybu a hlášení s tím spojené způsobenou podpětím a vyniká vysokou svítivostí. Řidiči jsou perfektně vidět a po instalaci nového osvětlení neřeší chybové diody na palubní desce.

Kvalitní LED žárovky do auta představují ideální dárek pro náročné řidiče. Pokud si sami nevíte rady s výběrem, ozvěte se nám. Podle modelu auta vám vybereme ty nejkvalitnější LED žárovky do auta na míru.

 

AS_BANNER_1

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu