V čem jsou vaše LED žárovky tak speciální?

Dnes si povíme, v čem jsou naše LED auto žárovky unikátní, mnohdy byste se totiž někde mohli dočíst, že naše LED žárovky jsou předražené a že přeprodáváme jen to samé, co některé ostatní firmy na internetu. 

1920x601_slider_web_LED_v2

Naše LED žárovky jsou řádně otestované

LED žárovkám se věnujeme již přes 9 let a vyzkoušeli jsme více než 200 různých sad. Před tím, než jakékoliv ledky uvádíme na trh je řádně otestujeme. Průměrná doba doba, než žárovky uvedeme do prodeje je zhruba 6 až 12 měsíců. V naší nabídce tedy najdete pouze prověřené typy. 

Naše LED žárovky mají často vyšší svítivost

Naše LED žárovky vám také ve většině případů budou svítit daleko více než ostatní levnější varianty, kterých je plný internet. Například náš model LED H7 X11S má zhruba o 50 % vyšší svítivost než většina běžně dostupných modelů na internetu.

Porovnání svítivosti obdélník

 

Naše LED žárovky ve většině vozidel nehlásí chyby

Jestli jste už někdy kupovali levnější LED auto žárovky možná se vám stalo, že vám zakoupené ledky hlásily chybová hlášení. Je to totiž způsobeno tím, že se řídící jednotka vozu domnívá, jakoby v autě žárovka vůbec nebyla, v novějších vozidlech se totiž nachází tzv. can-bus směrnice, která označuje způsob komunikace mezi jednotkami, senzory a čidly v autě. Z tohoto důvodu je nutné, aby každá žárovka na autě dosahovala minimálního odběrového proudu a tady přesně nastává problém. Levnější LED žárovky totiž často nemají tento odpovídající odběr proudu, a protože si auto myslí, že tam žárovka není vůbec, proto vyhodnotí chybové hlášení.  Výhodou našich LED auto žárovek je ta, že se vám to s největší pravděpodobností nestane, neboť naše LED žárovky mají většinou odpovídající nutný minimální odběr proudu. 

Naše LED žárovky narozdíl od ostatních neoslňují

Na internetu najdete většinu LED žárovek, které mají čipy o velikosti 7x5mm, přičemž ohnisko halogenové žárovky, má rozměry pouze 2x0,5mm. Čip na LED žárovkách z internetu je výrazně větší a svítí z výrazně větší plochy.U našich LED žárovek nedochází k oslnění.  Naše LED žárovky mají totiž umístěné ohnisko ve stejné vzdálenosti jako mají klasické žárovky. Stejná je i jeho velikost, která svou velikostí kopíruje ohnisko halogenových žárovek.  

 

aspat

Naše LED žárovky často vydrží déle

Levnější LED žárovky, které jsou běžně dostupné na internetu, jsou často nekvalitně zpracovány, a proto mají nízkou životnost. V běžné praxi nevydrží ani rok. Pro vás to tedy může znamenat koupi zase dalších LED žárovek, a tedy zase další vyhození peněz. Naše LED žárovky vydrží často i déle než 3 roky. Můžete se o tom dočíst v našem rozhovoru s naším spokojeným zákazníkem, který naleznete zde

Naše LED žárovky vám po měsíci nezačnou blikat

Pokud jste již někdy kupovali levnější LED žárovky, možná se vám stalo, že takové LED žárovky začaly blikat. Buď se to stalo hned po koupi nebo po čase. Často to je proto, že levnější LED žárovky jsou nekvalitně zpracované a díky tomu mohou být extrémně citlivé na změny napětí. Je třeba si uvědomit, že při zapnutém motoru, napětí v elektrické soustavě auta  kolísá kolem 12 V až 14,4 V, a proto se také levnější LED žárovky, které na změny napětí nejsou stavěny, se často velmi brzo rozblikají. U našich LED žárovek se toto nestane, neboť často obsahují součástky, které jsou schopny přidávat zátěžové napětí, tak aby kolísání napětí nemělo vliv na jejich životnost.  

 aDSC09505-upraven8

 

U nás máte plnou záruku

Pokud jsme vás již dostatečně přesvědčili, v čem jsou naše LED žárovky speciální, mrkněte na naší nabídku, kde naleznete veškeré LED žárovky na téměř všechna vozidla. Všechna naše světla například nehlásí chybová hlášení a neblikají, stejně tak neruší rádio. Prohlédněte si naši nabídku zde. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

Proč jsou vaše ledky tak drahé?

Co se týče ceny našich produktů, tak ta vychází z vysoké ceny výrobních materiálů. Nepřeprodáváme LED auto žárovky z internetových online obchodů, ale necháváme si je vyrábět. Proto také na každé sadě LED žárovek naleznete naše logo a originální krabičku. Vzhledem k tomu, že se LED žárovkám věnujeme skoro 10 let, stálo nás velké množství finančních prostředků najít takové LED žárovky, které budou fungovat tak, jak mají. Jak již víte, ta naše LED žárovky mají vyšší svítivost než většina běžně dostupných modelů na internetu. Ve většině vozidel vám nebudou hlásit chyby prasklé žárovky, neoslňují, často vám vydrží déle a nebo vám nezačnou po měsíci blikat.

mceclip0-20

 

 

   

 

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu