O nás

image

JSME AUTA VE STYLU

My, v AutaVeStylu milujeme styl a myslíme si, že každé auto může vypadat stylově.!

Když se vylepší těmi nejlepšími produkty na trhu, pak kromě stylu přináší i vysoké pohodlí a spokojenost. Právě proto nabízíme pouze osvědčená autorádia a LED osvětlení. Máme navíc několikaleté zkušenosti s úpravou automobilů a rádi Vám odborně poradíme.

 • Nikola

  Nikola Hubáčková

  Konzultant prodeje

  hubackova@autavestylu.cz

  Nikola v naší společnosti působí jako konzultant prodeje. Stará se o komunikaci se zákazníky a zabývá se prodejem nových služeb. Její pracovní náplní je zejména vyřizování požadavků zákazníků. Nikola také ráda vyhledává nové obchodní příležitosti. Mezi její záliby patří vaření, modeling a cestování.

 • alena

  Alena Števová

  Marketingový specialista

  stevova@autavestylu.cz

  Alenka v naší společnosti působí jako marketingová specialistka. Stará se zejména o propagaci na sociálních sítí. Její pracovní náplní je zejména propojování naší společnosti s novými lidmi a budování značky na sociálních sítích. Ve svém volném čase se věnuje modelingu a mezi její záliby patří chození do kina, plavání a bruslení.

 • Michal

  Michal Kubík

  Grafik

  kubik@autavestylu.cz

  Michal v naší společnosti působí jako grafik. Je klíčovým členem vývojářského a marketingového týmu, se kterým je v úzké spolupráci. Jeho pracovní náplní je tvorba reklamních bannerů a tiskovin. Mezi jeho záliby patří čtení knih, basketbal a cestování.

 • Tomas_1

  Tomáš Hlad

  web designér

  info@tomashlad.eu

  Tomáš působí v naší společnosti od jejího samotného vzniku, působí zde jako web designer a grafik. Je klíčovým členem vývojářského a marketingového týmu, se kterým je v úzké spolupráci. Jeho pracovní náplní je tvorba webové grafiky a reklamních bannerů. Mezi jeho záliby patří cestování, grilování a kempování.

 • Ahmed

  Ahmed Sanni

  CEO, Marketingový specialista

  sanni@autavestylu.cz

  Ahmed Sanni je člověk, který stojí za celým tímto projektem. Vystupuje zde jako CEO a marketingový specialista. Jeho pracovní kariéra začala ve společnosti O2, kde pobýval zhruba 5 let, vypracoval se až na zástupce supervizora. V současné době se zabývá reprezentací celé společnosti. Rovněž se zabývá koordinací celého týmu a zejména vede marketingové oddělení. Jeho pracovní náplní je zejména sestavování marketingových kampaní a strategií. Mezi jeho záliby čtení knih, fotbal a tenis.

Tomáš Hlad & techka s.r.o.