Tershine - Refract V2 - Ceramic Quick Coat 500ml (keramický sealant)

Kód: CDS-5297
935 Kč 773 Kč bez DPH
Skladem (dodání 4 dny)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Tershine - Refract V2 - Ceramic Quick Coat 500ml (keramický sealant)

Refract V2 - Ceramic Quick Coat je zcela nový produkt od začátku. Jedná se o takzvaný keramický sprej, který poskytuje úžasný lesk, ochranu a výborný odtok vody s brutálním leskem. Je výrazně jednodušší (proti V1) aplikovat na suchý vůz, protože je díky své konzistenci „hustší“, díky čemuž uvidíte, kam jej umístíte. Je určen především k aplikaci na suchý vůz s hadříkem z mikrovlákna, ale samozřejmě také funguje jako doplněk pro sušení vozu. Při oplachové metodě je důležité používat vysoký tlak, pokud se má použít jako oplachový sealant. Vytváří úžasně hluboký a 3D pocit v barvě, který vydrží od několika týdnů až po několik měsíců, zcela v závislosti na základních podmínkách atd. Neobsahuje žádné vysoce fluorescenční látky, které by zpříjemňovaly člověka i životní prostředí, což je u tohoto typu produktu velmi neobvyklé!

Samozřejmě je možné aplikovat další vrstvy, ale pak mezi nimi počkat 12 hodin, aby produkt plně vytvrdnul, více než dvě vrstvy teoreticky nemá smysl aplikovat. Také si uvědomte, že méně je více, je to opravdu super zábava! Lesk se bude postupně zvyšovat během několika prvních hodin po aplikaci.

takzvaná rychlá ochrana laku, speciálně navržená pro osobnosti, kteří milují jízdu vozem, ale zároveň mají rádi lesklé auto s brilantním odtokem vody. Inovativní složení poskytuje dlouhodobou ochranu a magický lesk i přes svou jednoduchou aplikaci.

Aplikace na suché vozidlo :

Stačí nastříkat na mikrovlákno opravdu málo produktu 1-2 šplíchnutí, nanést na jeden panel a druhou stranou (suchou doleštit) takhle postupujeme kolem celého vozu. Lesk se během první hodiny po aplikaci zvyšuje. Po 12hodinách lze aplikovat další vrstvy pokud je žádoucí.

Produkt zanechává velmi silnou membránu, která Vám dává dlouhou životnost, mimořádný lesk a jemný povrch.

Aplikace při sušení vozu :

Aplikace oplachovou metodou, nutno dodržet následující postup ?

1. Produkt smíchejte s vodou v poměru 1:5- 1:10+, protože není na vodní bázi, bude vrstvit a bude trochu mléčný (zcela normální).

2. Naneste na panel a opláchněte ho během 10–30 sekund, začněte s kratší dobou a zjistěte, co je podle vás optimální. Než produkt poznáte a budete vědět, jak se chová, začněte vždy po jednom panelu. Určitě by mělo být možné aplikovat více panelů (celé auto) najednou, ale mi chceme minimalizovat riziko jakýchkoli problémů. Totéž platí pro ředění, začněte s vysokou mírou ředění a snižte, pokud si myslíte, že je to nutné.

3. Opláchněte důkladně vysokým tlakem, je důležité abyste vše odstranili pomocí vysokého tlaku.

4. Celé následně usušte vysoce kvalitním hadříkem, tento krok je vždy důležitý pro oplachovou metodou bez ohledu na produkt nebo značku. Jinými slovy, nedovolte, aby zaschl.

Nikdy neaplikujte na rozpáleném nebo teplém povrchu, vyhněte se kontaktu se slunce a provádějte aplikaci díl po díle. Nikdy nenechávejte produkt samovolně zaschnout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Naše světla

Zobrazit vše
Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu