Chtěl bych ledky na Forda (Mondeo, Focus aj.) Co mám dělat?

V dnešním článku se dozvíte, co přesně dělat, pokud máte vozidlo značky Ford a rádi byste na něj namontovali LED auto žárovky H7. V předchozích článcích jste se možná již setkali s pojmem LED adaptér a přesně o tom se dnes budeme bavit. Některá vozidla značky Ford Focus či Mondeo nemají přichycené žárovky pružinou. A přesně v těchto případech je nutné vždy sáhnout po tzv. LED adaptéru pro Forda 

Z LED žárovky nejdříve demontujte odnímatelnou patici

Nejprve je potřeba z LED žárovky demontovat, ve většině případů plastovou, odnímatelnou patici. Většinou stačí krouživým pohybem otočit, aby se vyhákla a následně ji můžete vyndat.

Demontujte odnimateinou redukci_2 

Vyšroubujte dva šrouby a demontujte světlo

V tomto kroku bude potřeba demontovat celý světlomet. Nemusíte se však bát, je to velmi jednoduché, neboť světlo drží pouze na dvou vrchních šroubech.

maxresdefault

 

Na montáž LED žárovek mrkněte na toto video od 1:14. Odmínatelnou patici spojte s adaptérem a vložte to vše do světla.


 

Do světla teď vložte LED žárovky, hlavně tak, aby jejich čipy směřovaly do boku

Ve chvíli, kdy ve světlech budete mít umístěné patice a adaptéry. Nyní je potřeba do nich vložit LED žárovky. LED žárovky umisťujte vždy tak, aby jejich čipy směřovaly do boku.  

Snímek obrazovky 2022-08-02 v 10.21.30_1 

A jaké LED žárovky tam namontovat?

V případě, že máte vozidlo, na kterém jsou světlomety s klasickou parabolou, můžete objednat klidně LED žárovky LED H7 M2. Mrkněte na naší nabídku, kde naleznete veškeré LED žárovky na téměř všechna vozidla. Všechna naše světla nehlásí chybová hlášení a neblikají, stejně tak neruší rádio. Pokud si přesto nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

   

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu