Jak namontovat LED žárovky? Potřebuju na to maturitu, nebo to zvládnu sám?

Možná už delší dobu uvažujete nad tím, že si uděláte radost a pořídíte si nové LED auto žárovky pro vaše vozidlo. Pak jste si sami sobě museli položit otázku, zvládnu to vůbec namontovat? Je to náročné? Na všechny tyto otázky vám pomůžeme dnes najít odpověď.

KROK 1 demontáž krytky světla 

Každé světlo se většinou skládá z krytky, ve které jsou uložené klasické vláknové žárovky. Tato krytka tam je z toho důvodu, aby se do světla nedostávaly nečistoty. V případě nutnosti montáže LED žárovek je nutné tuto krytku demontovat. 

ezgif.com-gif-maker

 

 

KROK 2 demontáž původní halogenové žárovky

Další krok, který vás čeká, je sundání původní halogenové žárovky. Tato žárovka je ve světle většinou nacvaklá pružinou, ze které je nutné žárovky vyháknout. Je nutné mít na paměti, že byste se neměli dotýkat skleněného vlákna žárovek, mohli byste se popálit a žárovky byste tím mohli zničit.

 

hdlite-repl-clasp-56a0551d3df78cafdaa10e32

 

 

 

KROK 3 sundání patice z ledky

Nyní vás čeká ten nejlepší úkol, a tím je montáž LED žárovky. Zde je potřeba z LED žárovky demontovat odnímatelnou patici, kterou zaháknete pak za pružinu ve světle. 

Demontujte odnimateinou redukci_1

KROK 4 umístění LED žárovky do světlometu

Ve chvíli, kdy je patice zaháklá uvnitř světlometu, až teď je potřeba do ní vložit LED žárovku. LED žárovku umísťujte vždy tak, aby její čipy (to žluté, ze kterého vyřazuje světlo) směřovalo do boku.

Snímek obrazovky 2022-08-02 v 10.21.30

KROK 5 uzavření LED žárovek pomocí krytky světla 

Nyní můžete namontované LED žárovky uzavřít pomocí původní krytky světla. 

ezgif.com-gif-maker

 

 KROK 6 užívejte si pohodovou jízdu s namontovanými ledkami

mceclip0-3

 

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu