LED H7 X12 vs. LED X11S co a kdy vzít? Větší luxus na palubě jen těžko zažijete

LED H7 X12 vs. LED X11S co a kdy vzít? Větší luxus na palubě jen těžko zažijete

Když se spojí dostupnost a kvalita vznikne z toho LED H7 M2, když se spojí kvalita a spolehlivost vznikne z toho LED H7 X11S, když se spojí LED H7 X11S a luxus vznikne z toho LED H7 X12. Že v tom máte guláš? Nemusíte, dnes si povíme, co, kdy a proč vzít. Pohodlně se usaďte, pusťme se do toho. 

 

LED H7 X12 je aktuálně vůbec to nejlepší, co si lze pořídit

48463-1

 

LED H7 X12 jsou ty nejsilnější LED žárovky, které máme v nabídce. Na první pohled to můžete poznat díky jejím velkým čipům, které se starají o to, aby LED žárovky svítily přesně tam, kam potřebujete.

Kdy mám vzít X12?

LED H7 X12 se vyplatí koupit v situacích, kdy sháníte něco exkluzivního a ve chvíli, kdy je u vás cena až na druhém místě. Pokud máte světlomety tvořené čočkou, zde se LED H7 X12 obvzlášť vyplatí přiobjednat. Někteří zákazníci je montují do úplně nově zakoupených světel, aby maximalizovali jejich užitek.   

 

Jezdím převážně v noci a v kopcích, kde nejsou lampy - pak jsou X12 must-have

Pokud často cestujete v noci, zejména na neosvětlených cestách, pak jsou LED H7 X12 přesně to, co hledáte. Díky nim totiž uvidíte i za ta nejtemnější zákoutí, která vás na cestách mohou potkat. Často nám zákazníci píší, že díky těmto žárovkám včas spatřili zvěř na cestách a vyhnuli se srážce.

IMG_1624

 

Za deště i mlhy nemáte co ztratit

U obou dvou modelů oceníte jejich perfektní svítivost i za deště či mlhy. U některých LED žárovek se totiž stává, že jakmile zaprší, sníží se jejich svítivost, respektive za deště skoro nic neuvidíte. U těchto se nemusíte bát, ani u jedněch ani u druhých toto nehrozí. 

 

 

LED H7 X11S chudší příbuzný, kterým ale nešlápnete vedle

Když jsme si popsali výše výhody modely LED H7 X12, je na čase si říct pár slov i o LED H7 X11S. Jak jste se mohli dozvědět již v předchozím článku, tyto LED žárovky máme v nabídce již od roku 2020 a vyznačují se svou vysokou spolehlivostí a nejnižší reklamovaností. Oproti LED H7 X12 jsou o něco delší a mají hezčí design. 

 

Jenže existuje i LED H7 X11S 4300K, tak jak teda?

Aby toho nebylo málo variantu LED H7 X11S máme i v barevné teplotě 4300K, jaký je však rozdíl mezi 4300K či 6000K se dozvíte ve článku zde. Nicméně teplejší barva 4300K se o něco více hodí do deště nebo do mlhy.

 porovnání, srovnání 4300K vs 6000K

Větší svítivost než s xenonem

Když vedle sebe postavíte vozidlo s LED H7 X12 nebo LED H7 X11S v obou dvou případech tyto LED žárovky přesvítí auto s xenonovými světly.

Životnost

Tyto modely patří mezi varianty, které mají zvýšenou životnost oproti ostatním jiným modelům. Mají dokonale vytvořené chladicí ventilátory, díky kterým LED žárovky vydrží daleko déle.  

Tak co? Je mezi nimi velký rozdíl?

No, upřímně zas tak velký ani ne. U LED H7 X12 je rozdíl v tom, že více svítí do stran, díky svým větším čipům, což oceníte zejména při dlouhých nočních cestách. Pokud se však spokojíte s "obyčejnější" variantou, klidně zvolte model LED H7 X11S. V obou dvou případech nešlápnete vedle. 

Máte světla s čočkou? Na co ještě čekáte?

Obě dvě varianty jsou vhodné do světel s čočkou, tam vám budou svítit naprosto dokonale a proti zdi vám budou kreslit lom světla, jako byste měli na autě klasickou vláknovou žárovku.

Shrnutí

V dnešním článku jste se dozvěděli hlavní rozdíly mezi LED žárovkami LED X12 a LED H7 X11S. Vysvětlili jsme si, že obě dvě varianty zcela doporučujeme do světel, které jsou tvořené čočkou. LED H7 X12 se spíše hodí těm, kteří více jezdí za tmy a především v místech, kde není žádné osvětlení. Obecně se také hodí v situacích, kdy víte, že chcete to nejvíc, co se dá pořídit a chcete mít ta nejsilnější světla. LED H7 X11S v pohodě postačí těm, kteří si potrpí na silné světlo, ale oproti LED H7 X12 méně svítí do stran. Výhodou obou dvou modelů je také zvýšená životnost, která je desetkrát větší než u běžných LED žárovek na internetu. Dále LED H7 X11S i LED H7 X12 vynikají také svou spolehlivostí, neboť se velmi málo reklamují. Ať už vezmete jakoukoliv variantu, vždy vám vaše auto bude svítit lépe než klasickými vláknovými žárovkami či xenonovými výbojkami. Mimo jiné naše světla nehlásí chybová hlášení a neblikají, stejně tak neruší rádio. Prohlédněte si naši nabídku – najdete v ní jak žárovky s barevnou teplotou 4300K, tak 6000K.

Odkaz ke koupi naleznete zde (LED H7 X12) a zde (LED H7 X11S)

 

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu