Proč jsou LED auto žárovky budoucnost?

Proč jsou LED auto žárovky budoucnost?

S rostoucími potřebami lépe vidět na cestách se více dostávají do popředí LED auto žárovky, někdy také označované jako LED retrofity. LED retrofity postupně nahrazují klasické halogenové žárovky. Ve většině případů je totiž možné je vyměnit kus za kus.

 

Autožárovky LED H7 model M2 2 ks - AutaVeStylu s.r.o.Přestává to být sranda

Už i v okolních státech si všimli zvyšující se nutnosti na vyššího osvětlení vozů. Klasické vláknové žárovky mohou mnohdy působit až nebezpečně díky své nízké svítivosti. Proto v roce 2022 byla v ČR povolena dodatečná montáž LED žárovek na některá vozidla. Výhodou LED žárovek je totiž, že za zlomek ceny uvidíte daleko lépe, a navíc vám odpadá nutnost pořizovat drahé xenonové či ledkové světlomety. Další výhodou je, že po výměně je efekt téměř okamžitý, nemusíte totiž nikde nic kódovat, zapojovat či pájet, ale stačí jen demontovat původní vláknové žárovky a nahradit je ledkovými. Nehledě na to, že LED žárovky mají často vyšší svítivost a dosvit než klasické vláknové žárovky, z tohoto důvodu se na cestách budete cítit bezpečněji, protože případné překážky zahlédnete daleko lépe. Zároveň vás ostatní řidiči díky LED žárovkám snadněji zahlednou. LED žárovky mají také často bělejší světlo než klasické žárovky a díky tomu udržují pozornost řidiče daleko více.     

Mají větší životnost a jsou levné

LED žárovky vyšší životnost než klasické žárovky, což v běžné praxi znamená úsporu nákladů. Zároveň vám díky nim odpadají starosti spojené s neustálou výměnou klasických žárovek. Klasické halogenové žárovky mají životnost 500 hodin, zatímco LED žárovky často klidně až až 5000 hodin. LED žárovka navíc spotřebuje mnohem méně energie (některé halogenové žárovky spotřebují 55 W až 100W, zatímco LED žárovky od 20 W.Porovnání svítivosti obdélník

 

 

Kde sehnat LED žárovky?

Pokud jsme vás již dostatečně přesvědčili o budoucnosti a potenciálu LED žárovek, mrkněte na naší nabídku, kde naleznete veškeré LED žárovky na téměř všechna vozidla. Všechna naše světla například nehlásí chybová hlášení a neblikají, stejně tak neruší rádio. Prohlédněte si naši nabídku zde. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

   

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu