Chci začít s ledkami, ale nemám s tím zkušenost. Bojím se. Co mám dělat?

Rádi byste si zakoupili LED žárovky, ale nevíte, jaké žárovky na autě máte?  Dnes se podíváme na to, jak si poradit během výběru LED žárovek. 


Na 99% budete potřebovat žárovku, která se jmenuje H7

Ve většině případů je na autech žárovka H7.  H7 žárovky mají dva kontakty a jsou jednovláknové. Veškeré odkazy na H7 žárovky naleznete zde

 

10114455a_AM0

Pokud vaše světlo vypadá nějak takhle, vemte rovnou LED H7 M2 

Pokud máte tento typ světel jako na obrázku, můžete rovnou objednat model LED H7 M2 , který lze použít do hlavních světel. Výhoda tohoto modelu je, že má umístěné čipy ve stejném místě, jako bývá ohnisko halogenové žárovky, z tohoto důvodu nedochází tedy k oslnění. 

mceclip0-10 

Pro světlo s čočkou vemte žárovky od řady X10S a výše

Naproti tomu pro světla s čočkou, tedy tyto jako na obrázku, jsou vhodné jakékoli žárovky od modelu X10S výše – můžete tedy sáhnout po modelu X10SX11S či například X12. Tyto LED auto žárovky představují z hlediska výkonnosti silnější variantu. Jejich výhodou je také, že mají umístěné čipy ve stejném místě, jako bývá ohnisko halogenové žárovky, z tohoto důvodu nedochází k oslnění. 

AXHL-TUN07-PPT-B-A_1_1 

Pokud si přesto nejste jisti s výběrem, mrkněte na náš článek, jak vybrat správné LED žárovky.  

Porovnání svítivosti obdélník

Zkuste náš průvodce LED žárovek

Pro další případy jsme vytvořili náš průvodce LED žárovek, který naleznete zde

náhledový obrázek pro sociální sítě (průvodce led žárovek) 

 

V objednávce nám můžete specifikovat typ vozu

Pokud se přesto chcete ujistit, že vám zakoupené žárovky budou pasovat, můžete nám v objednávkovém procesu napsat, jaké máte vozidlo. Nachází se tam speciální pole, kam to můžete vyplnit.  

Co jednotka, nebude mi hlásit chyby prasklé žárovky?

Tento problém se často stává u levnějších LED žárovek, které nemají minimální nutný odběr proudu. U našich žárovek se vám toto nestane, neboť všechny, které máme v nabídce, mají odpovídající odběr proudu a řídící jednotka tak nehlásí chybová hlášení.   

Poslední otázka, u vás seženu opravdu kvalitní LED žárovky?

Pokud jste se rozhodli pro vylepšení vzhledu vašeho vozu či zvýšení vaší bezpečnosti na cestách, můžete na naší nabídku, kde naleznete veškeré LED žárovky na téměř všechna vozidla. Všechna naše světla nehlásí chybová hlášení a neblikají, stejně tak neruší rádio. Veškeré naše produkty, které nabízíme, jsme dlouhodobě testovali, než jsme je začali nabízet. Máme produkty, které tu nikdo jiný nemá a hlavně produkty, které dělají přesně to, co dělat mají. U našich LED deklarujeme velmi vysokou životnost a hlavně funkčnost.  Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu