Sám jsem si na internetu (někde) koupil ledky. Nastaly problémy.

V případě výměny žárovek za ledky bych se někdy raději přístupu „udělej si sám” vyhnul a o tom dnes bude dnešní článek. Výměna svépomocí může totiž často ve výsledku stát mnohem více času i peněz. Nespočetněkrát k nám totiž jezdí zákazníci, kteří již na internetu nějaké LED žárovky koupili a často jsme jim trhali trn z paty. Jaké byly jejich nejčastější problémy?

Autožárovky LED H7 model M2 2 ks - AutaVeStylu s.r.o.

Zakoupené LED žárovky mi hlásí chybu prasklé žárovky 

To je téměř nejčastější jev, se kterým se dennodenně setkáváme. Příčinou je, že tyto LED nedisponují odpovídajícím odběrem proudu. Veškeré naše LED žárovky mají potřebný odběr proudu, takže se vám po výměně neobjeví chybové hlášení.

Ledky mi po měsíci přestaly svítit 

Taktéž častý jev. Nejčastěji k němu dochází kvůli zakoupení nekvalitních LED žárovek, kterých je plný internet. Výhoda našich LED žárovek je ta, že na ně máte dvouletou záruku, u které garantujeme velmi vysokou životnost. 

279669055_774439077294087_383028826126963382_n

Ledky mi nekreslily na regloskopu tak, jak měly a oslňovaly ostatní 

Většina levných LED žárovek má až moc velké čipy, oproti ohnisku halogenové žárovky. Z toho důvodu dochází k oslnění, protože se světlo odráží na větší plochu, Naopak naše LED žárovky mají umístěné čipy ve stejném místě a o stejné velikosti, jako bývá vlákno halogenové. 

aspat

Ledky se mi po měsíci rozblikaly

Nejčastěji je to způsobeno jejich nekvalitním zpracováním Nekvalitní LED žárovky často začnou po krátké době blikat,  protože že jsou extrémně citlivé na změny napětí. Naše LED žárovky mají dokonalou termoregulaci a odvodu tepla, díky které nedochází k přehřívání a následnému blikání. 

IMG_3041_1

Myslel jsem si, že to bude hračka, ale ledky se mi nedaří namontovat, k čemu je ten LED adaptér?

Je pravda, že některá vozidla nemají uchycené žárovky pružinou a zde je nutné k dokoupit ještě LED adaptéry. A přesně zde nastává problém, ne vždy je totiž tato montáž hračka. Adaptéry dokáží změnit závit tak, aby bylo možné namontovat LED žárovku bez nutnosti předělání instalace.

Jak ste si mohli všimnout, že koupě a montáž LED žárovek mnohdy není tak jednoduchá věc, jak může na první pohled může zdát. A už vůbec nebývá 100% úspěšná. Nevyhazujte své peníze a čas a nechte si pomoct od odborníka. My v AUTAVESTYLU.CZ jsme na značkách. ⏱️

  

Vaše nabídka se mi líbí, ale přijde mi, že máte příliš vysokou cenu? Čím to je? 

Pokud jste se pozastavili nad cenou našich produktů, je nutné zmínit, že cena našich produktů vychází z vysoké ceny výrobních materiálů. Nepřeprodáváme LED auto žárovky z internetových online obchodů, ale necháváme si je vyrábět. Proto také na každé sadě LED žárovek naleznete naše logo a originální krabičku. Vzhledem k tomu, že se LED žárovkám věnujeme skoro 10 let, stálo nás velké množství finančních prostředků najít takové LED žárovky, které budou fungovat tak, jak mají. Mimo jiné mají naše LED žárovky vyšší svítivost než většina běžně dostupných modelů na internetu. Ve většině vozidel vám také naše LED žárovky nebudou hlásit chyby prasklé žárovky, neoslňují, často vám vydrží déle a hlavně vám nezačnou po měsíci blikat., když už víte, že existují i LED auto žárovky, které neoslňují. Můžete mrknout na naší nabídku, kde naleznete veškeré LED žárovky na téměř všechna vozidla

   

 

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu