Proč vaše ledky nehlásí chyby? Jak jste to udělali?

Pokud jste již v minulosti na internetu kupovali LED žárovky, asi jste se setkali s tím, že vám hlásily chybu. Naštěstí ne, všechny ledkové žárovky toto dělají a představte si, že ty naše to nedělají. Dnes se podíváme na to, proč tomu tak je.

V nabídce máme kvalitnější typy a ledky si necháváme přímo vyrábět 

ammm

Nepřeprodáváme LED auto žárovky z internetových online obchodů, jako to dělají někteří, ale LED žárovky necháváme vyrábět. Z toho pramení také vyšší pořizovací cena našich sad. Navíc na každé sadě LED žárovek naleznete naše logo a originální krabičku. Už víte, že u levnějších LED žárovek se vám po montáži zjeví kontrolka prasklé žárovky. Nicméně čím to vlastně je? Je to způsobeno nízkým odběrem proudu. Proud proudící z LED žárovky je tak malý, že si auto začne myslet, jakoby v autě žárovka nebyla vůbec žádná. Proto je nutné, aby každá ledková žárovka na autě dosahovala minimálního odběrového proudu a tady přesně nastává problém, levnější LED auto žárovky nemají odpovídající odběr proudu, a protože si auto začne myslet, že tam žárovka není vůbec, vyhodnotí chybové hlášení.

Dobře, vaše ledky teda chyby nehlásí, tak které ale vybrat? Vůbec se v tom nevyznám. 

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení LED žárovek, pouze u nás máte jistotu, že vám po namontování nebudou na autě hlásit chybu. Pokud nevíte, jaké ledky vybrat, mrkněte na náš další článek jak vybrat správné LED žárovky. Případně, pokud se vám nechce dlouze pročítat, klidně nám napište na náš chat model, značku vašeho vozu a rok výroby a do hodinky vám odpovíme.

Celou nabídku našich LED žárovek naleznete zde.  Všechny naše LED žárovky nehlásí chybová hlášení, neblikají, stejně tak neruší rádio.  

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu