Vybíráme LED žárovky II. – LED interiér

Pokud vás láká sněhově osvícený LED interiér, jistě vás bude zajímat, jak vybrat správné žárovky. Ve Většině případů najdete v interiéru LED auto žárovky T10, někdy se označují také jako W5W nebo "celoskla". 

Dalším nejčastějším typem, se kterým se setkáte v osvětlení interiéru jsou tzv. sufitky. Sufitky poznáte je tak, že často vypadají jako válec, který má na obou stranách kovové bajonety, pomocí kterých je vložíte do světla. Jejich výhodou je, že často pasují formou výměny kus za kus, mají větší životnost a pochopitelně svítí daleko lépe než klasické sufitové žárovky.

DSC09489

Ve většině případů vám stačí 5 ks LED T10

Ve většině případů vám stačí vzít 5 ks LED T10, které umístíte do stropního osvětlení. Např. vozidlo Škoda Octavia I má dvě a jednu středovou LED sufit 42 mm. Novější vozy jako např. Škoda Superb, či Octavia III mají už jen pouze 5 ks LED T10.  

 

¨

Vychytávky v podobě projektorů do dveří pro různé značky

 hyundai_projektor

Pro fanoušky značek a zajímavých doplňků se nabízí možnost instalace LED projektoru značky automobilu do dveří vozu.

Problémy s blikáním

Pokud jste již někdy kupovali někdy nějaké ledkové žárovky do interiéru, možná se vám stalo, že vám začaly blikat. Buď se to stalo hned po koupi nebo po čase. Je to z toho důvodu, že některé levnější LED žárovky jsou nekvalitně zpracované a díky tomu mohou být extrémně citlivé na změny napětí. Je třeba si uvědomit, že při zapnutém motoru, totiž napětí v elektrické soustavě auta  kolísá kolem 12 V až 14,4 V, a proto se také levnější LED žárovky, které na změny napětí nejsou stavěny, často velmi brzo rozblikají. U našich LED žárovek se toto nestává, neboť ty obsahují součástky, které jsou schopny přidávat zátěžové napětí, tak aby kolísání napětí nemělo vliv na životnost LED žárovky.  

Nastává otázka, kde sehnat kvalitní LED žárovky?

Pokud jste se rozhodli pro vylepšení vzhledu vašeho vozu či zvýšení bezpečnosti na cestách, můžete mrknout na naší nabídku, kde naleznete veškeré LED žárovky a další vychytávky do auta na téměř všechna vozidla.

Pokud si n
ebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu