Jak to, že vaše LED žárovky téměř nikdy nehlásí chybu?

Znáte to. Někde jste už na internetu kupovali nějaké LED žárovky a hlásily vám chybu na palubním počítači. Nebo jste se dočetli, že   po výměně za LED žárovky vám auto ihned začne hlásit chybu? Představte si, že ne všechny ledky toto dělají a jak již název článku napovídá ty naše to nedělají. Dnes se podíváme na to, proč tomu tak je.

Máme totiž kvalitnější typy

ammm

Pokud se vám stalo, že u některých LED žárovek vám po montáži zůstala svítit kontrolka prasklé žárovky, může to být způsobeno tím, že se řídící jednotka vozu domnívá, jakoby v autě žárovka vůbec nebyla. Je to z toho důvodu, že v novějších vozidlech se nachází tzv. can-bus směrnice, která označuje způsob komunikace mezi jednotkami, senzory a čidly v autě. Z tohoto důvodu je nutné, aby každá žárovka na autě dosahovala minimálního odběrového proudu a tady přesně nastává problém. Narozdíl od těch našich některé levnější LED žárovky totiž nemají odpovídající odběr proudu, a protože si auto začne myslet, že tam žárovka není vůbec, vyhodnotí chybové hlášení.

Doporučení: kupovat LED žárovky od prověřených dodavatelů (s odpovídajícím odběrem), nebo dodatečně domontovat eliminátory. (eliminátory totiž dokáží přidat dodatečnou zátěž a tím nasimulovat parametry klasické vláknové žárovky).

A které LED žárovky vybrat?

Pokud jste se rozhodli pro vylepšení vzhledu vašeho vozu či zvýšení vaší bezpečnosti na cestách u nás máte jistotu, že vám zakoupené LED žárovky nebudou na autě hlásit chybu. Už víte, že pro světla s čočkou můžete vzít jakékoliv LED žárovky od řady X10S a výše a naopak pro klasická světla s parabolou můžete rovnou objednat variantu LED H7 M2. V případě, že byste si nevěděli rady, budeme rádi, když mrknete do naší sekce jak namontovat LED žárovky nebo jak vybrat správné LED žárovky. Celou naši nabídku LED žárovek naleznete zde.  Všechny naše LED žárovky nehlásí chybová hlášení, neblikají, stejně tak neruší rádio.  Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, klidně se na nás obraťte.

Naše světla

Zobrazit vše

Máš nějaký náš produkt? Označ @autavestylu na Instagramu